Kategorileri Aç / Kapat

Scarlett Johansson, Suudi Prensin Yer Aldığı Projeyi Reddetti

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Scarlett Johansson
Her filmi ile dikkatleri üzerine çeken ve en sevilen popüler kadın oyuncu Scarlett Johansson, savaş ve kadın hakları konusuna odaklanan foto muhabir Lynsey Addario'nun konu edileceği biyografik filmden siyasi nedenlerle çekildiğini açıkladı. Filmin yönetmeni Ridley Scott olacakken, başrolde de Scarlett Johansson yer alacaktı. Ancak filmi finanse eden kişinin Suudi Veliaht Prensi Muhammed bin Selman olduğu belli olunca Johansson tepkisini gösterdi.

Scarlett Johansson, Suudi Prensin Yer Aldığı Projeyi Reddetti


Scarlett Johansson Suudi Prensi Reddetti

The Guardian'ın yaptığı habere göre Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesi ile hedef olan Suudi Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, filmin finansörlüğünü üstlenince Scarlett Johansson da, prens projede olursa kendisinin olmayacağını "ya o ya ben" resti ile belirtti.

It's What I Do adıyla vizyona girmesi beklenen film hakkında biyografisi hazırlanacak olan Lynsey Addario da New York Times'a; Johansson'ın "Yemen'de sürekli savaş yürüten ve kadınları hapiste tutan bu adam ile kesinlikle olmaz." şeklinde ifade ettiğini belirtti.

Aynı şekilde Lynsey Addario da Muhammed bin Selman'ın hiçbir şekilde yardım etmesini istemiyor. Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı ise henüz bilinmiyor.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: