Kategorileri Aç / Kapat

Keanu Reeves'in Yeni Filmi Replicas'tan Poster Yayımlandı

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Keanu Reeves
Matrix ile ünlenen ve son dönemde John Wick serisi ile tekrar karşımıza çıkan Keanu Reeves'in başrolünü üstlendiği bilim kurgu filmi Replicas'tan yeni poster geldi. Filmin yönetmen koltuğunda Jeffrey Nachmanoff yer alırken, senaryosuna da Chad St. John imza atıyor. "Silicon Valley" dizisinin Emmy adaylı başrol oyuncusu Thomas Middleditch, Alice Eve, Emily Alyn Lind, John Ortiz, Emjay Anthony ve Nyasha Hatendi gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı filmde zorlu bir vicdan muhasebesini izleyeceğiz.

Keanu Reeves'in Yeni Filmi Replicas'tan Yeni Poster


Keanu Reeves'in Yeni Filmi Replicas

William Foster, işine ve ailesine tutkuyla bağlı olan oldukça başarılı bir nörobilimcidir. İnsan zihnini bilgisayara aktarma gibi büyük bir proje üzerinde çalışmakta olan Foster, ailesinin hayatını kaybettiği trafik kazası sonunda altüst olur.

Ailesini tekrar hayata döndürmek için meslektaşı Ed Whittle ile birlikte araştırmalar ve çalışmalar yapan bilim adamı, kaybettiği 4 kişilik ailesinden sadece 3 kişiyi geri getirebilme şansı olduğunu fark ettiğinde oldukça zorlu bir karar vermek zorunda kalacaktır.

Filmin yayın tarihi hakkında ise henüz bir netlik yok.

Replicas

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: