Kategorileri Aç / Kapat

Pek Yakında Vizyona Girecek Filmler - (28.09.2018)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Pek Yakında Vizyona Girecek Filmler - (28.09.2018)
Sinema.gen.tr olarak düzenli bir şekilde "vizyona girecek filmler"i sizler için listeliyor olacağız. Her hafta, düzenli ve özgün bir şekilde vizyona girecek olan filmleri kaleme alacağız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinde de paylaşacağız. Dolayısı ile bir sinemasever olarak vizyona girecek filmleri takip ediyor iseniz, Sinema.gen.tr artık yanınızda. Endişeniz olmasın. İster bilgisayardan takip edin, ister mobilden... Karar sizin.

Vizyona Girecek Filmler

Filmler hakkında detayları, fragmanları v.b. tüm bilgileri "Pek Yakında" adlı kategorimizde bulacaksınız. Dilerseniz, bu serimizin ilk içeriğini sizler için yayımlıyor olacağız. Bu hafta vizyonda hangi filmler varmış, birlikte inceleyelim o zaman...

Family Games (Aile Oyunları)


Sloane'un babası olan Roan evlilik hazırlığında olsa da, kızı bu evliliğin gerçekleşmesine oldukça karşıdır. Bu yüzden, ilgili evliliği engellemeye kararlıdır. Erkek arkadaşı olan Barrett ile çocukluğunun geçtiği eve geri dönerler. Bu durum da, birtakım aile sırlarının gün ışığına çıkmasını sağlayacaktır...

Aile Oyunları Fragman İzle

Yönetmen koltuğunda Suzuya Bobo oturuyor. Filmin senaryosunu ise Suzuya Bobo, James Kaelan birlikte hazırladı. Orijinal adı Family Games olan filmin yapım yılı ise 2017. Oyuncu kadrosunda Megan Boone, Larry Bryggman, Derek Cecil ve Alison Fraser gibi isimler bulunan Family Games (Aile Oyunları) filminin fragmanına hemen aşağıdan göz atabilmektesiniz.

Aile Oyunları Fragman İzle
Touch Me Not (Dokunma Bana)


Dokunma Bana Fragman İzle

2018 yapımlı bir film olan Touch Me Not (Dokunma Bana), oldukça "otantik" bir film denilebilir. Film, yakınlıklar üzerine yoğunlaşıyor ve Laura, Tómas ve Christian adlı karakterlerin duygusal dünyalarına bir yolculuğa çıkmamıza olanak tanıyor. Karakterler, eski alışkanlıklarından kurtulamadıkları için, yakınlık kurmaktan da bir o kadar çekiniyorlar. Ancak bu alışkanlıklardan özgür olup, aradıkları mutlak yakınlığa sahip olabilmek için efor sarf edeceklerdir... Oyuncu kadrosunda Laura Benson, Tomas Lemarquis ve Christian Bayerlein gibi isimler yer alıyor. Filmin fragman videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Bu fragman yaşı küçükler için sakıncalı olabilir. 18 yaşından küçük iseniz, ilgili videoyu izlememeniz tavsiye edilmektedir. Bilginize.

Dokunma Bana Fragman İzle
Redbad (Cesur Savaşçılar)


Cesur Savaşçılar Fragman İzle

Kuzey Avrupa, bölünmüştür. Nehrin üzerinde Frizler, Saksonlar ve Danimarkalılar yaşarken, Franklar ile nehrin altında yaşarlar. Onların tek ve değişmeyen amacı ise, Avrupa'yı fethetmektir. Sizce, bu amacına ulaşacaklar mı dersiniz? Alex van Galen'ın senaryosunu yazdığı filmin yönetmen koltuğunda ise Roel Reiné oturuyor. 2018 yapımı olan Redbad (Cesur Savaşçılar) filminin oyuncu kadrosunda ise Jonathan Banks, Søren Malling, Derek de Lint ve Renée Soutendijk gibi isimler yer alıyor.

Cesur Savaşçılar Fragman İzle
Destination Wedding (İstikamet: Düğün)


Frank ve Lindsay bir düğün ortamında tanışırlar. İkisi de bu davete katılmak zorunda kalır. Ancak birbirine benzeyen yanları da yok değildir. İkisi de aşka küsmüş bir erkek ve kadındır. Birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren haz etmeyen ikili, hafta sonunu birlikte geçirmek durumunda kalırlar.

İstikamet: Düğün Fragman İzle

Bu süreçte birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar ve güvenemedikleri "aşk" kavramına bu sefer de kapılmaya başlayacaklardır... Yönetmen koltuğunda Victor Levin'in oturduğu Destination Wedding, romantik-komedi türünde bir film. Oyuncu kadrosunda ise son zamanların adından en çok söz ettiren aktörlerinden birisi olan Keanu Reeves ve Winona Ryder gibi isimler yer alıyor.

İstikamet: Düğün Fragman İzle
Göktaşı (2018)


Trakya'nın Günebakan köyünde yaşayanların en sık yaşadığı sorun, kuraklık. Çare arayan köylüler, yağmur duasına çıkarlar ve dualar edildikten sonra halk, gökyüzüne bakar. Yağmur yağmasını beklerlerken, gökten yağmur yerine, göktaşı parçaları düşmeye başlar. Birtakım ajanlar ise bu göktaşı parçalarına ciddi teklifte bulunurlar. Köyün muhtarı İsmet ise bu durumdan yararlanmaya çalışır.

Göktaşı Fragman İzle

Köy halkı bu göktaşlarını ajanlara satmak ile uğraşır hem de muhtarın oyunlarına karşı gelmeye çalışırlar. Dolayısı ile Günebakan köyünde oldukça hareketli günler yaşanacaktır... Caner Erzincan yönetmen koltuğunda oturuyor. Kadroda ise Şafak Sezer, Ayhan Taş, Bülent Çolak, Tuna Orhan gibi isimler yer alıyor.

Göktaşı Fragman İzle
Smallfoot (Küçük Ayak)


Küçük Ayak Fragman İzle

Migo adlı yenç bir Yeti, "küçük ayak" olarak bilinen insanların varlığına inanmaktadır. Ancak diğer kişiler ise bu gerçeğe inanmaz. Buna rağmen çaba harcayan Migo, insanlara bunun bir gerçek olduğunu, efsane olmadığını ispatlamak ister. Günün birinde ise karşısına bir "küçük ayak" insan çıkacaktır ve bu durum da Migo'nun üne kavuşmasını sağlar. Ardından Yeti'lerin arasında büyük bir macera başlar... Filmin yönetmenleri Karey Kirkpatrick ve Jason Reisig. Senaryosu ise John Requa, Glenn Ficarra ve Kirkpatrick'e ait. Oldukça güzel bir animasyon filmi olan Küçük Ayak'ın fragmanı hemen aşağıda yer alıyor.

Küçük Ayak Fragman İzle
Drei Zinnen (Üç Tepe)


Üç Tepe Fragman İzle

Filmin konusundan bahsetmek gerekir ise, Aaron, kız arkadaşı olan Lea ve onun 8 yaşındaki çocuğu Tristan ile birlikte güzel bir aile kurmak ister. Bu yüzden de bir tatil plânlar. Onların Dolomit Dağları'ndaki bu tatili, bir süre sonra maalesef ki üzücü bir durum ile noktalanacaktır. Çünkü bir gün Aaron ile Tristan yürüyüşe çıktığında, aniden bastıran sis, Tristan'ın kaybolmasını beraberinde getirecektir...

Jan Zabeil yönetmen koltuğunda oturuyor. Oyuncu kadrosunu ise Alexander Fehling, Bérénice Bejo ve Arian Montgomery gibi isimler oluşturuyor. 2018 yapımlı filmin fragmanı hemen aşağıda yer alıyor.

Üç Tepe Fragman İzle
Searching (Kayıp Aranıyor)


Kayıp Aranıyor Fragman İzle

David Kim'in 16 yaşındaki kızı kaybolduktan sonra, soruşturma başlatılır ve davaya dedektif atanır. Dedektiflerin yoğun araştırmalarına karşın, David'in aklına hiç kimsenin henüz gelmemiş bir fikir gelir. Kızının bilgisayarını araştırmaya başlar. Bu şekilde ise kızını bulmayı amaçlamaktadır.

Kızının kişisel bilgisayarını kullanmaya başlayan baba, bilmediği bazı sırlar ile de karşılaşacaktır... Filmin yönetmeni Aneesh Chaganty. Oyuncu kadrosunda ise John Cho, Debra Messing, Michelle La, Joseph Lee, Sara Sohn, Dominic Hoffman gibi isimler yer alıyor.

Kayıp Aranıyor Fragman İzle
The House with a Clock in Its Walls (Eski Evdeki Büyülü Saat)


Eski Evdeki Büyülü Saat Fragman İzle

10 yaşındaki Lewis Barnavelt, oldukça gizemli amcasının yanına taşınır. Bu şekilde, farklı bir dünyaya da adım atmış olur. Bunun sebebi ise, ailesinin vefat etmesidir. Amcasının büyücü olduğunu ise daha sonra fark edecektir. Lewis de büyü yapmayı öğrenmek ister ve öğrenmeye başlar.

Ancak kötü düşünceli insanlar da büyü bilmektedir. Onların bu kötü amaçlarını ortadan kaldırmak için, amcası Jonathan ile birlikte hareket etmek zorundadır... Oyuncu kadrosunda Jack Black, Cate Blanchett ve Owen Vaccaro gibi isimler yer alan filmin, yönetmen koltuğunda ise Eli Roth oturuyor.

Eski Evdeki Büyülü Saat Fragman İzle
Halef (2018)


Halef Fragman İzle

Mahir, Adana'ya ailesinin yanına gider. Abisi seneler önce vefat eden Mahir'e, abisinin reenkarnasyonu olduğunu iddia eden Halef ile karşılaşacaktır. Bu duruma pek inanmaz Mahir. Ancak Halef'in anlattıklarına bakılacak olur ise, çocuklukları hakkında pek çok şey doğru çıkacaktır... Filmin yönetmeni Murat Düzgünoğlu. Oyuncu kadrosunu ise Muhammed Uzuner, Baran Şükrü Babacan, Güler Ökten gibi isimler oluşturuyor. Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Halef Fragman İzle
BlacKkKlansman (Karanlıkla Karşı Karşıya)


Karanlıkla Karşı Karşıya Fragman İzle

Ron Stallworth, bir polis memuru olarak Colorado'da yaşamını sürmekte olup, ortağı olan Flip Zimmerman ile çalışmaktadır. Ortaklar, Ku Klux Klan'ı durdurmak için adeta yoğun efor sarf etmektedirler.

Çünkü bu örgüt, şehri ele geçirmeye çalışmaktadır. Ron ise örgütü durdurmak için, örgütün içerisine girmeye çalışacaktır. Amacına ulaşan Ron, örgütün üst yönetimi ile de diyalog kurmaya başlar. Sizce iki ortak, şehri ele geçirme amacında olan bu örgütü durdurmayı başarabilecek midir?

Filmin yönetmen koltuğunda Spike Lee oturuyor. Oyuncu kadrosunu ise John David Washington ve Adam Driver'ın yanı sıra, Topher Grace, Laura Harrier, Ryan Eggold, Jasper Pääkkönen gibi isimler oluşturuyor. Karanlıkla Karşı Karşıya filminin fragmanı hemen aşağıda yer almaktadır. Keyifli seyirler diliyoruz.

Karanlıkla Karşı Karşıya Fragman İzle


Bu içeriğimizde sizler için, 28.09.2018 tarihinde vizyona girecek filmler ile ilgili detayları ve fragmanları ile birlikte listelemek adına çaba harcadık. Umuyoruz ki elimizden geleni yapabilmişizdir. Bundan sonra da Sinema.gen.tr olarak vizyona girecek filmler ile ilgili içerikler kaleme almaya, düzenli olarak, aksatmadan devam ediyor olacağız. Sizlerin de bu filmler hakkında yorum ve görüşlerini okumak çok isteriz. Bunun için aşağıda yer alan yorum formunu kullanmanızı rica ediyoruz.

Vizyona girecek filmler hk. ne düşünüyorsunuz? Lütfen ziyaretçilerimiz ile fikirlerinizi paylaşın. Teşekkürler!

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: